Japonijos agentūra "YUKARI" | Vasaros stovyklų tvarkaraštis
19992
single,single-post,postid-19992,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Vasaros stovyklų tvarkaraštis

05 Apr Vasaros stovyklų tvarkaraštis

Skelbiame, kad jau prasidėjo registracija į vasaros “Totoriukų” stovyklą, kuri skirta aktyviems ir Japoniją mėgstantiems 6-11 metų vaikams!

Vasaros stovyklų grafikas:DSC_1923-001

  • Birželio 6-10 d.
  • Birželio 13-17 d.
  • Birželio 20-24 d. (stovykloje kalbėsime anglų kalba)

 


Totoro – tai japoniško anime filmo “Mano kaimynas Totoro” (rež: Hayao Miyazaki) herojus – minkštas pūkuotas mitinis gyvūnas, saugantis didžiulį šventą medį ir labai mylintis vaikus!

Atostogų dienos stovykla “Totoriukai” – tai puiki galimybė Jūsų vaikui susipažinti su Japonijos kultūra ir kalba, sužinoti ir patirti daug naujų bei įdomių dalykų.

Plačiau apie stovyklą, dienotvarkę ir veiklas skaitykite čia: Stovyklos informacija

Kasdien gilinsimės į vis naujas japonų kultūros sritis, mokysimės japoniškų raidžių ir prisistatymui reikalingų japoniškų frazių, dainuosime japoniškas daineles ir žiūrėsime geriausius anime filmus, taip pat darysime tradicinius rankdarbius bei kartu su vaikais gaminsime skaniausius suši. Visos stovyklėlės metu bus ruošiamas ir paskutinę stovyklos dieną tėveliams rodomas spektaklis pagal japonišką pasaką. Kiekvieną dieną žaisime komandinį darbą skatinančius žaidimus, jei leis lietuviškas pavasaris – dūksime ir lauke.

Kasdien pietausime netoliese esančioje kavinėje “Grasalė”.

Stovyklos registracija

Totoriukai
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.