Japonijos agentūra "YUKARI" | Vizitų koordinavimas
19372
page,page-id-19372,page-template-default,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Vizitų koordinavimas

Vizitų koordinavimas Japonijoje yra labai svarbus sėkmingo verslo elementas. Japonai, kuriems itin svarbu konkretumas, nori matyti išsamų vizito planą, tikslią dienotvarkę, nuo atvykimo iki išvykimo. Aiškus ir detalus planas parodys, kad gerbiate japonus ir esate suinteresuoti tapti pilnaverčiais verslo partneriais. Taip pat tai palengvins komunikaciją, o svečiai Jus vertins palankiai. Vizitų organizavimas apima rūpinimąsi verslo svečiais viso vizito metu, jų palydėjimas, pasitikimas ir kt. Taip pat, svečių iš Japonijos patogumui, saugumui ir sklandžiam bendravimui yra pravartu turėti asmenį šnekantį ir lietuviškai, ir japoniškai, praverstų ir tarpinės – anglų kalbos žinios. Japonijos kultūrą bei žmonių mentalitetą išmanantis koordinatorius-vertėjas padės Jums apsisaugoti ir nuo galimų nesusipratimų, atsirandančių dėl kultūrinių skirtumų.

business meeting

Mūsų istorijoje yra buvę atvejų, kai japonai oro uoste pameta savo bagažą ar staiga atsiranda sveikatos problemų ir reikia skubiai vežti juos į gydymosi įstaigas. Svečiai netyčia kažkur palieka ar pameta pasus, atsiranda kitokių nenumatytų atvejų, kai reikia greitai ir efektyviai susitvarkyti su iškilusiomis japonų problemomis ir rasti optimalų bei efektyvų sprendimą. Japonų kultūroje labai vertinamas paslaugumas ir rūpinimasis savo svečiais, todėl atvykdami į tokius Japonijai tolimus kraštus kaip Lietuva, japonai pilnai pasitiki Jumis ir Jūsų svetingumu.

Vizito metu taip pat galime suorganizuoti ekskursiją po Vilnių ir jo apylinkes japonų kalba. Japonų supažindinimas su Lietuvos istorija ir kultūra taip pat padės gilinti tarpusavio supratimą bei žmogiškuosius ryšius, kurie labai prisideda prie sėkmingų verslo santykių.

Daugiau apie organizuojamas ekskursijas galite pasiskaityti čia.

Išsamesnės informacijos teiraukitės tel. 8-673-13117 arba el.p. info@yukari.lt