Japonijos agentūra "YUKARI" | Kūrybinės dirbtuvės
21193
page,page-id-21193,page-template-default,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Kūrybinės dirbtuvės

KIMEKOMI VELYKŲ DIRBTUVĖS

Kimekomi – tai vienas tradicinių japoniškų amatų. Ši technika Japonijoje pirmiausia buvo naudojama medinių lėlių gamybai. Iš medžio išdrožtos lėlės buvo “aprengiamos” spalvingomis medžiagomis, kraštelius paslepiant išskaptuotuose grioveliuose. Vėliau šią techniką imta naudoti plačiau, pradėti dekoruoti mediniai rutuliukai ir kitokios formos.

  • Tai ne tik originalus, bet ir labai tvarus bei šiltas rankdarbis, originali Jūsų rankų darbo dovana. Nors Japonijoje tokio kūrybiško pritaikymo matyti neteko, mūsų šalyje tai gali būti ir nuostabus akcentas Jūsų Velykų šventei.
  • Užsiėmimo metu aptarsime, kaip simetriškai pasidalinti rutulį į norimą dalių skaičių bei kaip formuoti įvairius ornamentus. Tuomet imsimės nesudėtingo modelio technikai perprasti. Pradėsime nuo rutulio pjaustymo (jei nemėgstate šio garso arba užsiėmime dalyvauja vaikas, informuokite mus pastabose, Jūsų lauks jau supjaustytas ruošinys). Po to dekoruosime rutulį įvairiomis medžiagos skiautėmis, kartu analizuodami ir japoniškus spalvų dermės bei estetikos principus. Keli galutiniai štrichai užbaigs Jūsų nepakartojamą puošmeną.

.

  • Šio rankdarbio gamybai reikia šiek tiek kantrybės ir kruopštumo, bet jis tinka ir suaugusiems, ir vaikams, tiek mergaitėms, tiek berniukams! Mūsų kūrybinėse dirbtuvėse puikiai sekasi visiems! Aprūpiname visomis reikalingomis žiniomis, įrankiais ir medžiagomis, o savo padarytą rankdarbį visi gauna dovanų.

.

  • Vaikai iki 8 metų amžiaus užsiėmime gali dalyvauti tik su suaugusiuoju.Jei suaugęs ir vaikas gamina 1 darbelį, užsiėmimo kaina: 15 Eur; jei 2 darbelius – 25 Eur.

.

Užsiėmimų laikas:

  • 2020 metų kovo 21 d. šeštadienis 17:00-19:00
  • 2020 metų kovo 28 d. šeštadienis 17:00-19:00
Bilietai