Japonijos agentūra "YUKARI" | Praktiniai užsiėmimai
17338
page,page-id-17338,page-template-default,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Praktiniai užsiėmimai

Vilniaus mokyklų moksleiviams siūlome galimybę praktiškai susipažinti su Japonijos kultūra. Praktinį užsiėmimą organizuojame moksleivių grupėms (8-14 asmenų) Jūsų mokykloje arba mūsų patalpose. Į kitus miestus kol kas nevykstame, bet mielai priimame mokinių grupes iš kitų miestų savo kultūros centre. Siūlome rinktis vieną iš šių kultūrinių praktinių užsiėmimų:

fotoPRO_0042

Kaligrafija

Kaligrafijos užsiėmimo metu susipažinsite su Japonijos rašto sistema, pagrindiniais kaligrafijos reikmenimis bei hieroglifų rašymo taisyklėmis. Šioje pamokoje išmoksite japoniškai užsirašyti savo vardą ant plono ryžių popieriaus, o galutinis kaligrafijos darbas liks Jums prisiminimui.

Origami 1

Origami

Turbūt niekam nereikia daug pasakoti apie šį japonišką popieriaus lankstymo meną, reikia tiesiog lankstyti. Ir jei manote, kad origami labai paprasta – tiesiog pabandykite! Užsiėmimo metu išmoksite išlankstyti origami burbulą, vadinamą kusudama, ir jį gausite dovanų.

Kimono 5

Kimono

Tai tradiciniai japoniški rūbai. Savo forma kimono yra itin paprastas drabužis, tačiau nereikėtų apsigauti – šis rūbas tiek apsirengimo sudėtingumu, tiek išvaizda, o ypač kaina yra itin prabangus. Užsiėmimo metu sužinosite daug šio drabužio subtilybių, o vieną iš dalyvių aprengsime tikru šilkiniu kimono.

Kanzashi

Kandzaši

Tai japoniško stiliaus papuošalai – gėlės. Šie tradiciniai papuošalai yra gaminami origamio (japoniško popieriaus lankstymo meno) principu iš medžiagos bei puošiami įvairiausiais karoliukais. Tradiciškai šios gėlės segamos į plaukus, tačiau galima jas segti ir prie drabužių. Užsiėmimo metu tokią puošmeną pasigaminsite sau.

Užsiėmimo kaina: 5,00 €/ 1 asm. (8-14 mokinių grupei, mokytojui užsiėmimas nemokamas) Užsiėmimo trukmė: 1,5 val.

Registracija: tel. 8-673-13117 el.p. info@yukari.lt