Japonijos agentūra "YUKARI" | Gimje horizonto festivalis
18116
page,page-id-18116,page-template-default,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Gimje horizonto festivalis

Gimje (liet. Gimdže) horizonto festivalis rengiamas nuo 1999-ųjų Byeokgolje (liet. Bjokgoldže) rezervuare. Festivalio tikslas – pabrėžti žemės ūkio kultūros svarbą Korėjoje. Ši vietovė yra laikoma ryžių kultūros auginimo gimtine, todėl festivalis yra smarkiai susijęs su ryžiais.

Festivalio metu vietiniai lankytojai bei turistai kviečiami ne tik pasižiūrėti, kaip auginami ar apdorojami ryžiai, bet ir kelioms valandoms tapti ūkininkais. Festivalis dažniausiai vyksta plynuose laukuose, todėl lankytojai gali skraidinti aitvarus, virti ryžius ant laužo bei supinti virvę iš ryžių. Taip pat festivalio metu daromos mozaikos iš spalvingųjų ryžių paplotėlių bei gaminamas didžiausias ir ilgiausias ryžių paplotėlis, suvalgomas festivalio gale.  Festivalio metu gausu sportinių užsiėmimų: virvės traukimo rungtynės, šaudymas iš lanko, jojimas ant žirgų.

Gimje horizonto festivalis [www.chulsa.kr]