Japonijos agentūra "YUKARI" | Jūsų šventėms
16546
page,page-id-16546,page-template-default,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Jūsų šventėms

Įvairūs japoniškos kultūros pristatymai Jūsų šventėms (mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams) ar renginiams

IMG_6799

Kaligrafijos užsiėmimas

Kaligrafija yra viena iš savitų ir labiausiai puoselėjamų Japonijos meno sričių. Tai menas, labai glaudžiai susijęs su  hieroglifine rašymo sistema, turintis savitą filosofiją ir estetiką. Kaligrafijos kūrinys nemėgdžioja konkrečios tikrovės, kaip nutapytas arba nupieštas darbas, jo pagrindas ir esmė — abstrakčios linijos, kurios besijungdamos tarpusavyje į hieroglifus sukuria prasmę ir grožį.

Programa:
Užsiėmimo metu, dalyviai išmoksta kaligrafiškai užrašyti pasirinktą žodį, frazę, vardą  ar palinkėjimą. Tuomet palinkėjimai užrašomi ant japoniško popieriaus lapo. Kuriame kaligrafijos paveikslą iš visų palinkėjimų. Pertraukėlės metu vaišinamasi arbata.

Užsiėmimo trukmė: ~1val. – 1val.30min

_1_spot_child_zoom-001

Arbatos ceremonija

Arbatos ceremonija vadinama sadō — arbatos keliu — jau daugiau nei penkis šimtmečius skaičiuojanti tradicija. Tai ne tik ypatingai paruoštos žaliosios arbatos ragavimas, tai ištisa filosofija ir gyvenimo būdas.  Arbatos ceremonija yra   tapusi vienu iš labiausiai paplitusių Japonijos reprezentacinių simbolių, apimanti kultūrą, tradicijas, istoriją, religiją ir papročius.

Programa:
Renginio metu, dalyvaujama arbatos ceremonijoje, vedamoje patyrusios šios tradicijos meistrės.

Užsiėmimo trukmė: ~ 1val.30min – 2val. (Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus)

*  Užsiėmime gali dalyvauti iki 10 žmonių.

IMG_4573

Kimono užsiėmimas

Kimono – tai tradiciniai japoniški rūbai. Savo forma kimono yra itin paprastas drabužis, tačiau nereikėtų apsigauti – šis rūbas tiek apsirengimo sudėtingumu, tiek išvaizda, o ypač kaina yra ypatingai prabangus. Daugelį amžių Japonijoje puoselėtą rūbą iš naujo atranda ir šiuolaikinės moterys, tačiau vienai dabartinio gyvenimo taisyklei kimono nepaklūs niekada – skubėti jį rengiantis tiesiog neįmanoma.

Programa:
Galimi du kimono užsiėmimo variantai:

Pagrindinis svečias aprengiamas kimono. Fotosesija japoniškoje aplinkoje. Vaišiname arbata, galima atsinešti ir savo vaišes. Galime užsakyti fotografą.

Užsiėmimo trukmė: ~ 2val.30min – 3val.

Pagrindinis svečias aprengiamas kimono, o kiti dalyviai – vasariniais kimono. Fotosesija japoniškoje aplinkoje. Vaišiname arbata, galima atsinešti ir savo vaišes. Galime užsakyti fotografą.

Užsiėmimo trukmė: ~ 2val.30min – 3val.

*Už profesionalaus fotografo paslaugas taikomas papildomas mokestis.

* Kadangi kimono yra prabangus ir brangus rūbas, nerekomenduojame jį vilkint, gerti raudono vyno ar vaišintis tepiais užkandžiais, dėl saugumo sumetimų.

PIC_0012

Temari kamuoliukų kūrybinės dirbtuvės

Temari – tai japoniškas tobulybės simbolis, dovanojamas linkint neišsenkančios laimės ir džiaugsmo. Taip pat tai ir vadinamasis “mamos meilės kamuoliukas”, nes anksčiau tokius su skambalėliais viduje japonės mamos darydavo savo vaikams.

Abejojančius savo jėgomis ar įsitikinusius kruopštumo stoka galime nuraminti – mūsų kūrybinėse dirbtuvėse puikiai sekasi visiems.

Programa:
Kiekvienas dalyvis kuria savo temari kamuoliuką.
Užsiėmimo trukmė: ~ 2val.30min – 3val.

Tikslesnės informacijos teiraukitės tel. 8-673-13117 arba el.p. info@yukari.lt