Japonijos agentūra "YUKARI" | Pavasario kūrybinės dirbtuvės
20221
page,page-id-20221,page-template-default,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Pavasario kūrybinės dirbtuvės

Kviečiame į mūsų japoniškas kūrybines dirbtuves kiekvieną gegužės ketvirtadienį!

Japoniškų papuošalų – kandzaši – dirbtuvės

2016 m. gegužės 5 d. 18:00

Kandzaši – tradiciniai japoniški papuošalai, dėvimi japonų moterų nuo pat seniausių laikų ir itin svarbūs kimono- japoniško drabužio – aksesuarai. Kandzaši yra įvairiausių rūšių – brangakmeniais, auksu dabinti smeigtukai, ornamentais išpuoštos segės bei gėlės. Pastarasis – gėlių pavidalo papuošalas – vadinamas tsumami kandzaši. Tai iš medžiagos vyniojami bei siuvami įmantrūs plaukų papuošalai, kuriuos, idėjus šiek tiek pastangų, be didelių sunkumų gali pasidaryti kiekvienas. Kandzaši papuošalai gali būti įvairų formų, skirtingoms formoms išgauti naudojamos skirtingos technikos, tad kviečiame visko išmokti kandzaši kūrybinėse dirbtuvėse!

Užrašyti paveikslai – Japonijos kaligrafija

2016 m. gegužės 12 d. 18:00

Kaligrafija yra viena iš savitų ir labiausiai puoselėjamų Japonijos meno sričių. Tai menas, labai glaudžiai susijęs su šių šalių hieroglifine rašymo sistema, turintis savitą filosofiją ir estetiką. Kaligrafijos kūrinys nemėgdžioja konkrečios tikrovės, kaip nutapytas arba nupieštas darbas, jo pagrindas ir esmė — abstrakčios linijos, kurios besijungdamos tarpusavyje į hieroglifus sukuria prasmę ir grožį. Pabandykite ir Jūs pajusti kaligrafijos magiją!

Be jokio skubėjimo, švelniai, juodo tušo linijos liejasi ant ryžių popieriaus…

2016-05-12 Kaligrafija 5 UAB Satinas

Dovanų apipavidalinimas skarelėmis – furošiki

2016 m. gegužės 19 d. 18:00

Furošiki – tai japoniškos skepetaitės, skirtos suvynioti įvairiems daiktams, norint juos patogiai nešti, tiesiog pagražinti arba padovanoti.  Nors tai skamba ir labai paprastai, tačiau į furošiki suvinioti daiktai gali tapti prabangia dovana arba papuošti jūsų interjerą.  Furošiki – viena iš japonijos tradicijų, kuri vis dar populiari šiuolaikinėje visuomėnėje. Kiekvienas furoški atskleidžia žmogaus kūrybingumą ir vidinį pasaulį. Kviečiame Jus susipažinti paprastu bei daugelyje gyvenimo sričių pritaikomu menu – furošiki.

Kumihimo – japoniško pynimo dirbtuvės

2016 m. gegužės 26 d. 18:00

Kumihimo – tai japoniška pynimo technika, kurią pasitelkus, supinamos dailaus rašto juostelės. Senovėje šios juostelės buvo pinamos tarp pirštų ir naudojamos kario ar žirgo šarvams surišti. Taip pat, kumihimo juostelės naudojamos rišant kimono – tradicinius japoniškus drabužius. Šiais laikais, šia technika kuriami ir papuošalai, jie gražinami karoliukais, sukuriami reljefai, galima sukurti įvairius raštus ir formas. Dirbtuvių metu galėsite pasigaminti savo kumihimo apyrankę.

2016-05-26  Kumihimo 3 UAB Satinas
Kilus klausimams teiraukitės:

Tel. 8 673 13117

El.p. info@yukari.lt

Renginiai vyksta: V. Mykolaičio-Putino g. 5, Vilniuje (Rūmuose ant Tauro kalno, atskiras įėjimas iš pastato šono)