Japonijos agentūra "YUKARI" | Pavasarinė “Totoriukų” stovykla
20237
page,page-id-20237,page-template-default,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Pavasarinė “Totoriukų” stovykla

Š.m. kovo 21 d. prasideda pavasarinė 6-11 metų amžiaus vaikų stovyklėlė “Totoriukai”!

Totoro – tai japoniško anime filmo “Mano kaimynas Totoro” (rež: Hayao Miyazaki) herojus – minkštas pūkuotas mitinis gyvūnas, saugantis didžiulį šventą medį ir labai mylintis vaikus!

Atostogų dienos stovykla “Totoriukai” – tai puiki galimybė Jūsų vaikui susipažinti su Japonijos kultūra ir kalba, sužinoti ir patirti daug naujų bei įdomių dalykų.

Kasdien gilinsimės į vis naujas japonų kultūros sritis, mokysimės japoniškų raidžių ir prisistatymui reikalingų japoniškų frazių, dainuosime japoniškas daineles ir žiūrėsime geriausius anime filmus, taip pat darysime tradicinius rankdarbius bei kartu su vaikais gaminsime skaniausius suši. Visos stovyklėlės metu bus ruošiamas ir paskutinę stovyklos dieną tėveliams rodomas spektaklis pagal japonišką pasaką. Kiekvieną dieną žaisime komandinį darbą skatinančius žaidimus, jei leis lietuviškas pavasaris – dūksime ir lauke.

Kasdien pietausime netoliese esančioje kavinėje “Grasalė”.

Totoriukai