Japonijos agentūra "YUKARI" | Nuotoliniai japonų kalbos kursai
21355
page,page-id-21355,page-template-default,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Nuotoliniai japonų kalbos kursai

KVIEČIAME SUSIPAŽINTI SU JAPONŲ KULTŪRA IR IŠMOKTI JAPONŲ KALBOS PATOGIAI IŠ SAVO NAMŲ!

Japonų kalbos rudens nuotolinio mokymo pradedančiųjų lygio kursas:

INFORMACIJA RUOŠIAMA

Šiuo metu, atsižvelgiant į šalyje paskelbtą karantiną dėl COVID-19 viruso, pirmą kartą skelbiame nuotolinio mokymo kursą, taip suteikdami progą su japonų kalba susipažinti įvairių Lietuvos miestų ir miestelių žmonėms saugiai liekant savo namuose. Tokie nuotoliniai mokymai mūsų organizacijoje sėkmingai vyksta nuo pat karantino paskelbimo šalyje pradžios.

Mūsų organizacija japonų kalbos mokymu užsiima jau 10 metų, taigi puikus mūsų įdirbis šioje srityje leidžia pasiūlyti plačią japonų kalbos kursų bei kalbos mokymo lygių įvairovę. Kasmet Japonijos agentūroje YUKARI japonų kalbos mokosi 30-40 mokinių, sudaromos 4-6 skirtingo lygio mokinių grupės.

Visada atsižvelgiame į mokinių tikslus ir pagal tai koreguojame mokymo programas. Grupės sudaromos atsižvelgiant į mokinių amžių bei kalbos mokėjimo lygį. Grupės yra nedidelės (5-8 mokiniai), todėl kiekvienam mokiniui ir jo žinių tobulinimui skiriamas reikalingas dėmesys.

Šis intensyvus kursas yra pirminis, labai koncentruotas susipažinimas su japonų kalba, Japonijos rašto sistema bei kai kuriais kultūriniais šios išskirtinės šalies aspektais. Mokymai vyks moderniai, kūrybiškai ir nuotaikingai! Prisijunkite!

Kainos ir atsiskaitymo tvarka

Registruojantis iki birželio 10 dienos kursų kaina : 200€ (35.00 €+165.00 €)

Registracijos mokestis: 35,00 €

Kursų trukmė: 20 pamokų

Vieno užsiėmimo trukmė: 120 min

  • Registracijos mokestis (35,00 €) sumokamas registracijos metu.
  • Jei kursai neprasideda dėl nesusidariusios grupės ar kitų mūsų organizacijos aplinkybių, registracijos mokestis yra grąžinamas. Neatvykus į kursus registracijos mokestis negrąžinamas, atvykus – išskaičiuojamas iš bendros sumos.
  • Mokestis už kursus turi būti sumokėtas per savaitę nuo mokymo pradžios.
  • Mokymo medžiaga įskaičiuota į kursų kainą.
  • Minimalus mokinių skaičius grupėje – 5 asmenys.
  • Jei nesusirenka minimalus mokinių skaičius, kursas gali įvykti tik tokiu atveju, jei užsiregistravę 3-4 asmenys sutinka su papildoma 25 € priemoka.
  • Jei užsiregistruoja mažiau nei 3 asmenys arba užsiregistravę nesutinka su priemoka, kursai neįvyksta, avansai grąžinami.
  •  Jei nesate tikri, ar nurodytas pamokų laikas Jums tiks, kviečiame susisiekti su mumis el.paštu: info@yukari.lt arba tel. +370-673-13117 
  • Kursų baigimo sertifikatas išduodamas tik pabaigus 3 trimestrų kursą.
  • Jei patiriate nesklandumų registruodamiesi el.būdu, kviečiame susisiekti su mumis el.paštu: info@yukari.lt arba tel. +370-673-13117