Japonijos agentūra "YUKARI" | Japonų kalba mažyliams
16779
page,page-id-16779,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Japonų kalba mažyliams

MG_6625

Kviečiame japonų kalbos mokytis ir pačius mažiausius su mamytėmis ar tėveliais. “Totoro” mažylių amžiaus neribojame ir laukiame visų norinčių kartu šokti ir dainuoti, mokytis japoniškų raidžių ir žodžių, klausytis japoniškų pasakų ir žaisti įvairiausius žaidimus!

O viskas prasidėjo taip…

Kai prieš kiek daugiau nei 3 metus gimė mano sūnelis, aš vietoje įprastų juodai baltų paveikslėlių su geometrinėmis formomis nusprendžiau parodyti jam japoniškų raidžių korteles. Ir jis būdamas gal 3-4 mėnesių į jas žiūrėjo labai susikaupęs ir susidomėjęs. Ir nors tai buvo didžiulė paskata ir toliau jį “mokyti” japonų kalbos, kuri yra mano specialybė ir mano gyvenimas, kaip sakoma “batsiuvys be batų”… Jau nuo 4 mėnesių amžiaus mano mažylis kartu važiuodavo į darbą, kur japonų kalbą girdi tikrai dažnai, tačiau laiko, kurį galėčiau skirti būtent jo japonų kalbos mokymui, deja, neatsirasdavo.

Iki dabar, kai nusprendžiau, kad tikrai noriu savo žiniomis pasidalinti su savo vaiku, o tuo pačiu ir su Jūsų vaikais!!! Nepasakosiu apie kalbų mokėjimo aktualumą šiuolaikiniame pasaulyje ar apie ankstyvo kalbinių įgūdžių ugdymo naudą. Tiesiog pasakysiu, kad nuoširdžiai stengsiuosi sudominti savo ir Jūsų mažylius, kūribingai pažindinsiu juos su japonų kalba, jos garsais ir rašmenimis!

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis tel. 8-673-13117 arba el.p. info@yukari.lt