Japonijos agentūra "YUKARI" | Japoniškas gimtadienis vaikams
18851
page,page-id-18851,page-template-default,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Japoniškas gimtadienis vaikams

gimtadienio tortas

Jei Jums pabodo įprasti gimtadieniai, padovanokite savo vaikams bei šeimos nariams netradicine japoniška gimtadienio švente! Gimtadienio šventės trukmė 2-3 valandos. Vaišes svečiams galite paruošti patys arba įvairiais užkandžiais, gėrimais bei tortu su japonišku sveikinimu galime pasirūpinti ir mes. Savo patalpose galime priimti grupes iki 10 asmenų. Taip pat gimtadienio šventę galime surengti ir Jūsų pasiūlytoje vietoje. Sukaktuvininkui būtinai padovanosime japonišką dovanėlę!


Užsiėmimai

Origami-crane

Origami lankstiniai

Origami – tai japoniškas popieriaus lankstymo menas. Origami ištakos siekia net septynioliktą amžių. Origami lankstomas iš vieno popieriaus lapo, taip sukuriant įspūdingus lankstinius. Gervės lankstinys yra vienas populiariausių origami. Pasak legendos, išlanksčius 1000 gervių išsipildo norai.

Programa: Užsiėmimo metu lankstome iš specialaus origami popieriaus mokomės lankstyti keliais skirtingais būdais.

Užsiėmimo trukmė: ~1val.

DSC_1930-002

Suši gaminimas

Suši – tai tradicinis japoniškas patiekalas plačiai žinomas visame pasaulyje. Yra daug skirtingų suši rūšių, tačiau pagrindinis ingredientas – virti ryžiai – nesikeičia. Suši gaminimas tai savita kultūra, tačiau kartu ir puiki pramoga.

Programa:  Užsiėmimo metu mokysimės gaminti ir ragausime pačių paruoštus suši.

Užsiėmimo trukmė: 1 – 1,5 val.

il_570xN.405947353_4he9

Tradiciniai japoniški žaidimai

Nuo senų laikų vaikai Japonijoje, kaip ir visur kitur, prasimanydavo įvairiausių žaidimų. Taip atsirado tradiciniai japoniški žaislai, tokie kaip japoniškas vilkelis, Kendama, Daruma otoši ir kiti.

Programa: Užsiėmimo metu susipažinsime su šių žaislų istorija, rengsime varžytuves bei žaisime su japoniškais žaislais.

Užsiėmimo trukmė: ~1 val.

kirigami

Kirigami karpiniai

Kirigami – origami atšaka, kuomet popierius ne tik lankstomas, bet ir karpomas. Tai simetriški karpiniai, kurių vienas žinomiausių yra mums puikiai pažįstama snaigė.

Programa: Užsiėmimo metu iš specialaus popieriaus, naudodami kirigami techniką kursime įvairius karpinius.

Užsiėmimo trukmė: ~1 val.

Kaina: Sutartinė (+ užkandžių, gėrimų bei torto kaina).

Tikslesnės informacijos teiraukitės tel. 8-673-13117 arba el.p. info@yukari.lt