Japonijos agentūra "YUKARI" | Vaikų mokyklėlė “Totoro”
17166
page,page-id-17166,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Vaikų mokyklėlė “Totoro”

large-17
large-14
large-18

VAIKAMS

Ką veiksime pamokose?

  • Mokysimės kalbėti ir suprasti japoniškai
  • Rašysime japoniškas raides ir susipažinsime su hieroglifais
  • Dainuosime dainas bei žaisime žaidimus
  • Kalbėsime apie Japoniją ir šios šalies vaikų gyvenimą

REGISTRACIJA

Norėdami užregistruoti savo vaiką į Totoro japonų kalbos mokyklėlę, prašome užpildyti įprastą regitracijos formą, tik pastabose nurodyti, kad registruojatės į Totoro mokyklėlę.

TĖVELIAMS

Kuo Jūsų vaikams bus naudingos japonų kalbos pamokos?

  • Lavina atmintį, rankos motoriką ir netgi kūribiškumą
  • Ugdo vaiko sociokultūrinę ir tarpkultūrinę kompetencijas
  • Išplečia ir papildo vaiko pasaulio vaizdą
  • Gilina vaiko supratimą apie mandagumo ir pagarbos kietiems svarbą

Vaikų mokyklėlė “Totoro” yra skirta 7-11 m. amžiaus vaikams, kurie nori išmokti japonų kalbą, susipažinti su neįprastu japonų raštu, sužinoti, kaip ir kuo gyvena Japonijos vaikai bei daugybę kitų įdomybių apie šią tolimą šalį. Į mokymo procesą kūrybiškai integruosime ir įvairias veiklas – darysime su Japonija susijusius rankdarbius, dainuosime, žaisime japoniukų mėgstamus žaidimus.

Mokymo turinys savo tematika bus pritaikytas vaikų interesams ir plės jų akiratį, skatins vaikų fantaziją bei kūrybiškumą. Nuo ankstyvos vaikystės pradėta mokytis užsienio kalba papildo vaiko pasaulio sampratą, o japonų kalba, turinti tikrai išskirtinį raštą, ženkliai prisidės prie vaikų atminties bei rankos motorikos lavinimo.

Pamokėlėse bus stengiamasi naudoti kuo daugiau autentiškų kalbos šaltinių – audio bei vaizdo įrašų su dainelėmis, greitakalbėmis, pasakomis, vaikiškomis istorijomis. Daug dėmesio bus skiriama ir socialinei – kultūrinei bei neverbalinei kalbos sritims. Mokysime vaikus, kaip pasisveikinama ir atsisveikinama, kaip kreipiamasi į kitus, kuo skiriasi mūsų ir japonų gestai, bendravimo su kitais taisyklės. Ypač daug dėmesio skirsime pagarbos aplinkiniams ugdymui.

Daugiau apie tai, kokios naudos vaiko raidai gali duoti ankstyvas kalbų mokymas galite skaityti mūsų parengtame straipsnyje “Ar ankstyvas kalbų mokymas kenkia vaikui?”

Į svečius kviesime įvairių sričių Japonijos žinovus, kurie vaikams papasakos ir pristatys japonų kovų menus, kaligrafiją, arbatos ceremoniją, origami ir dar daug kitokių šios tolimos kultūros tradicijų bei įdomybių. Galbūt svečiuose sulauksime ir tikrų japonų!

Vaikų mokyklėlės “TOTORO” darbo laikas:

Kursų pradžia – rugsėjo 30 d.

Pažengusiųjų grupė: šeštadieniais 10:00-11:30.

Pradedančiųjų grupė: šeštadieniais 12:00-13:30.

Kaina: 10.00 € už 1 pamoką

Būtina registruotis iš anksto!

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į VASAROS DIENOS STOVYKLĄ “TOTORO”!